Shutterstock’tan Ödeme Nasıl Alınır?

Kazanılan ücretleri Shutterstock’tan almak için herhangi bir para çekme talebi yapmanız gerekmez. Shutterstock ayın sonunda tutarın tamamını otomatik olarak gönderir. Minimum para çekme tutarı 35 $ ‘dır. 4 yolla para çekebilirsiniz: PayPal, Payoneer, Skrill ve Posta Çeki. Posta çeki yoluyla ödeme almak için minimum miktar 500 $ ‘dır.

Shutterstock’ta para çekme yöntemi nasıl eklerim?

Hesabınıza girin. Farenizi isminizin üstüne getirin ve Hesap Ayarlarına tıklayın.

(Resimleri büyütmek için sağ tuş yeni sekmede aç diyebilirsiniz.)

Hesap ayarlarının bulunduğu sayfada, ödeme bilgilerini içeren bloğu bulun ve kendi yönteminize göre yapılandırın. Tüm ayarlar seçildiğinde Ayarları Kaydet’i tıklayın . Ödemelerle ilgili değişiklikler bir sonraki ay yürürlüğe girecek.

Ben Payoneer hesabımı bağlamıştım. Artık hangisinden hesap açtıysanız onu bağlayabilirsiniz. Ama en pratik olan Payoneer, öneririm.

Ve mutlu son 🙂

2 thoughts on “Shutterstock’tan Ödeme Nasıl Alınır?

  1. selamlar,
    1 ayı geçti ben halen ödeme alamadım. Hesabımda 2 senedir biriken 126 dolar var. minimum tutarı 125 dolar olarak giriyorum. payoneer üzerinden hala birşey gelmedi anlamadım. uyarı vs de yok.

    1. Payoneeri bağladınız mı kesin? Payoneer’i bağlarken bir pencere çıkıyor orda giriş yapıyorsunuz sonra bağlı olduğunuzu yukardaki resim gibi görmeniz gerekli. Eğer herşey doğruysa shutterstock support’a mesaj atın. Dönüş yapacaklardır. Herşey doğru ise yatmama durumu olmaması lazım. Güvenli bir firma paranız kalmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir