Shutterstock’a Kayıt Nasıl Olunur?

Shutterstock’ta katılımcı olmak basittir! Bir kaç basit adımda kaydolun ve içerik göndermeye başlayın.

Shutterstock katılımcı hesabı oluşturmak için submit.shutterstock.com adresinden kayıt olun. Bu, özellikle katılımcı ve müşterilerimizin shutterstock.com‘u kullanmaları için kurulmuş bir sitedir.

Kayıt olmak için bazı temel kişisel bilgilerinizi sağlamanız ve e-postanızı doğrulamanız gerekmektedir.  Ayrıca müşteri sitemizde ücretsiz bir göz-atma hesabı da açabilirsiniz, ancak sadece submit.shutterstock.com adresindeki katılımcı hesabınızla içerik gönderebilirsiniz.

1. ADIM: Temel Bilgileri Verin

İlk sayfada tam adınızı, kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. Tam adınız yasal adınızla veya ticari bir kurum olarak kaydolursanız ticari adınızla aynı olmalıdır. Kullanıcı adınız müşterilerin göreceği adınızdır. E-posta adresiniz sizinle irtibat kuracağımız iletişim aracıdır.

“İleri”yi tıkladığınızda verdiğiniz e-posta adresinin geçerli olduğunu doğrulamak için bir e-posta göndereceğiz.  E-postadaki talimatları takip edin.

2. ADIM:Adresinizi ekleyin

İkamet adresinizi ve farklıysa posta adresinizi girin. Adres bilgileri sadece İngilizce dilinde girilmelidir (lütfen şapkalı harfler ve ó,ï,ę gibi özel karakterler kullanmayın).

İşte bu kadar, tamamladınız! Artık hesabınızda panoyu keşfedebilir ve içeriklerinizi göndermeye başlayabilirsiniz! 🙂

Çalışmalarınızı gönderin

Aktif bir Shutterstock katılımcısı olmak üzere ilk gönderiminiz için öncelikle en iyi fotoğraf, jpeg veya eps illüstrasyonlarınızdan bir kaçını veya bir kaç video klip göndermeniz gerekiyor.  Gönderdiğiniz içerik uzman gözden geçirme ekibimiz tarafından değerlendirilir. İlk içeriğiniz onaylandıktan sonra hesabınız tamamen aktif hale gelir ve artık kısıtlama olmaksızın her türlü dosya gönderebilirsiniz. Lütfen unutmayın, yalnızca size ait olan veya kontrolü tamamen size ait olan çalışmaları yükleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir