Graphicriver – Envato’tan Ödeme Nasıl Alınır?

Graphicriver.net’ten para  çekmek için ayın sonunda site üzerinden bir talepte bulunmanız gerekir. Minimum para çekme miktarı 50’$ ‘dır . Payoneer, PayPal veya Banka hesabından alınabilir (minimum tutar 500 $). Ekim sonunda para çekme talebi yaptıysanız, para 15 Kasım’da hesabınıza gönderilir. Paypal genellikle iki ila üç gün içinde gelir.

Graphicriver.net web sitesine  gidip Giriş Yap‘ın üst kısmına tıklıyoruz .

Görünen pencerede kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Hesabınızda oturum açın’ı tıklayın .

Siteyi ziyaret ettikten sonra, üst menüde takma adınızı ve hesap bakiyenizi göreceksiniz. Fareyle üzerine geldiklerinde bir açılır menü göreceksiniz. Kazanç veya Para Çekme’yi tıklamanız gerekir .

Kazançlar’ı tıkladığınızda, aylık olarak verileri düzenleyebileceğiniz ve içerik alıcılarınızın hangi ülkelerden geldiğini görebileceğiniz satış istatistiklerinin bulunduğu sayfaya gidersiniz. Bu sayfada Para çekme  üzerine tıklayın yazısını buluyoruz . Bu bağlantı, açılır menüden Para Çekme’yi tıklamakla aynı sayfaya yönlendirecektir .

Bundan sonra, para çekme talebinde bulunmak için para çekin düğmesine tıklamamız gerekiyor .

Para çekmenin olası yollarıyla ek bilgiler görünecektir.

Size uygun olanı seçin ve İsteği Gönder düğmesini tıklayın . Her şey doğru yapılırsa, pencereler yeşile döner. Çıktının toplamıyla ilgili bir hata yaptıysanız, örneğin büyük bir sayı girdiyseniz, pencere kırmızıya döner ve sizi hata hakkında uyarır.

Gönderme İsteği’ne tıkladıktan sonra , ücreti geri çekme talebi komut dosyası sürücüsüne gönderilir ve yürütme bekleyen isteklerle sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu kadar. Sadece hesabınızdaki parayı beklemek kalır.

Tüm adımlardan sonra, e-postayla bir onay e-postası alacaksınız.

Bu kadar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir