Creativemarket’ten Ödeme Nasıl Alınır?

Creativemarket.com’dan para çekmek için ay sonunda web sitelerinden para çekme talebinde bulunmanız gerekir. Minimum para çekme tutarı 20 $’dır. Para bir banka hesabından veya PayPal hesabından alınabilir. Mayıs sonunda para çekme talebi yaptıysanız, para 15 Haziran’da hesabınıza gönderilir. Paypal genellikle iki ila üç gün içinde gelir.

Şimdi adım adım ilerleyelim. Siteye gidip kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek için Oturum Aç’a tıklıyoruz .

Görünen pencerede verilerinizi girin ve hesabınıza girin.

Sağ üst köşede, fare imlecini takma adınızın üzerine getirin ve açılır menüden Satış veya Ödemeler‘i tıklayın.

Üzerine tıklayarak Satış Hesabınız için satış istatistikleri ile bir sayfaya alınacaktır. Burada, belirli bir ayda hangi dosyaların satıldığı geliri, net kârı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bu sayfada Kazançları Çek düğmesini bulup tıklıyoruz.

Bu bağlantı bizi para çekme sayfasına götürecektir. Açılır menüden Ödemeler‘i tıklamak da bu sayfaya yol açacaktır. Burada para çekmenin iki olası yolunu göreceksiniz: PayPal ve Banka hesabıPayPal’a para çekerseniz , ödeme sistemiyle ilişkili e-posta adresinizi ve çekilecek tutarı belirtin. Ödeme İste’yi tıklayın .

PayPal ülkenizde çalışmazsa, ikinci yöntemi kullanmak ve doğrudan banka hesabınıza para çekmek en uygun olacaktır. Bu yöntemi seçmek için, Wire butonunu işaretlemeniz ve banka hesabınızdaki verileri doldurmanız gerekir. Eğer hayatınızda en az bir kez kendinize bir banka havalesi yaptıysanız, o zaman sorun çıkmaması gerektiğini düşünüyorum.

Ödeme İsteği‘ni tıklayarak, para çekme talebinde bulunacaksınız. Bundan sonra, hesap bakiyeniz para çekme tutarı kadar azalır ve isteğin işlenmesi için bir sonraki ayın 15’inde beklemeniz gerekir ve size para gönderilir.

Bu kadar 🙂

Kaynak : https://supermicrostock.ru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir