Adobe Stock’a Editoryal İçerik Nasıl Yüklenir?

Editöryal İçerik Nedir?

Editoryal içerik belirli fikirleri iletmek için gerçek markaları ve ürünleri kullanan kavramsal görüntülere odaklanan güncel olayları ve ilginç konuları kapsayan makaleler için tasarlanmıştır. Adobe Stock , görsel hikayeler anlatmaya yardımcı olan markalı ürünlerin fotoğraflarını ve resimlerini arıyor. Resimler bir bina, bir kutu soda, bilgisayarlar, arabalar veya modern dünyada gördüğünüz herhangi bir ürün üzerinde yazıt içerebilir. Açıklayıcı içerik içeriği Adobe Stock müşterileri tarafından yalnızca içerik lisansı ile kullanılabilir.

Editoryal içerik, şu anda gerçekleşmekte olan veya gelişmekte olan veya daha önce meydana gelen bir olayı veya olayı belgeleyen yazı içeriği ile karıştırılmamalıdır. Haberler veya arşivlenmiş görüntüler yalnızca davetle seçilen sınırlı sayıda katılımcıdan alınır.

Editoryal içerik olarak, tanınabilir yüzlerin tasvir edildiği materyaller veya çeşitli kongreler, spor oyunları vb. Gibi belirli olayların görüntüleri kabul edilmez. Telif hakkı veya ticaretle korunan belirli nesneleri içeren görüntüler de kabul edilmez. posta pulları veya sanat gibi damgalı. Gizlilik haklarını ihlal edebilecek içerik barındıran fotoğraflar veya resimler de kabul edilmez.

Editoryal İçeriği Kimler Gönderebilir?

Gümüş ve üzeri sıralamaya sahip olan katılımcılar (1000 veya daha fazla indirme) editöryal içeriği gönderme seçeneğine sahiptir. Bu ölçütleri karşılıyorsanız, Yüklenen Dosyalar sekmesinde göndereceğiniz içeriğin editöryal içerik olduğunu belirten bir onay kutusu görebilirsiniz.

Editoryal İçerik için Teknik Gereksinimler

  • Fotoğraflar, çizimler ve vektör görüntüler kabul edilir (video henüz kabul edilmez).
  • Dosya formatları, minimum ve maksimum boyutlar için genel indirme talimatlarına bakın.
  • Açıklayıcı içerik, düzgün bir şekilde sunulmalı ve en yüksek teknik kalitede olmalıdır.
  • İçeriğin bağlamı ve anlamı değişmemesi koşuluyla, son işleme ve kırpmaya izin verilir.

Tüm dosyaları hazırladıktan sonra Onay için Gönder’e tıklayın;   dosyalarınız denetlenmek üzere denetçilere gönderilecektir.

Bu kadar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir