En İyi Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Bu listeyi 2 bölüme ayıracağım.

Birincisi, bu stok fotoğraf sitelerinden ücretsiz olarak bir çok resim indirebilirsiniz. Hiçbir şey için kaydolmanıza gerek yok.

İkincisi, ücretsiz deneme sürümüne başladıktan veya bültene kaydolduktan sonra stok fotoğraflarını ücretsiz olarak alabileceğiniz kaynaklardır.

Kayıt Olmaya Gerek Olmayan Siteler

1. STYLED STOCK

Farklı bloglar için ideal bir site. Kategoriye göre (güzellik, masaüstü bilgisayarlar, moda, çiçekler, yiyecek, çerçeveler, yaşam tarzı, kupalar) arama yapabilirsiniz. En sevdiğim özellik, marka renklerinize uygun görüntüler ararken çok kullanışlı olan renge göre filtreleme seçeneğidir.

2. BURST

Shopify tarafından desteklenmektedir, Burst telif ücretsiz binlerce yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf vardır. Koleksiyonlara, en son fotoğraflarına göre arama yapabilir ve hatta katkıda bulunabilirsiniz. Her hafta yeni fotoğraflar yüklüyorlar.

3. PIK WIZARD

Pik Sihirbazı indirmek için büyük bir ücretsiz resim kütüphanesine sahiptir. En sevdiğim özellik, arka plan rengine göre dolgu yapabilmenizdir. Aşağı kaydırdığınızda pembe arka planlar, altın arka plan ve yeşil arka plan gibi seçenekleri göreceksiniz.

4. RESHOT 

Stok fotoğraf gibi görünmeyen benzersiz stok fotoğraf büyük kütüphane! Web siteniz, blogunuz veya sosyal medya hesaplarınız için idealdir. İndirebileceğiniz ücretsiz küratörlü fotoğraf paketleri var. Bu da zaman kazandırır!

5. KABOOMPICS

Bu ücretsiz stok fotoğraf sitesini seviyorum, çünkü marka renklerinizde kalabilmeniz için harika bir araç olan renk paletlerine göre sıralayabilirsiniz.

6. UNSPLASH

Unsplash, birçok blogcu arasında popüler bir stok fotoğraf sitesidir, ancak projeniz için en iyi stok fotoğraflarını bulmak için tüm özelliklerini kullanıyor musunuz? Birkaç başka sitede olduğu gibi koleksiyonları var . Kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Unsplash, belirli bir temaya uyan en iyi ücretsiz görüntüleri buluyor.

7. PEXELS

Ücretsiz stok görüntüler için bir başka şaşırtıcı ve popüler fotoğraf kaynağı. Yüksek kalite ve çok çeşitli. “Keşfet” i tıklarsanız, sonsuz olan ücretsiz fotoğraf koleksiyonlarına erişebilirsiniz!

8. PIXABAY

1 milyondan fazla yüksek kaliteli stok fotoğrafı. Ayrıca, ücretsiz stok videoları, çizimler ve vektör görüntüleri gibi diğer varlıklarına da göz atın. Burada bulacağınız çok şey var!

9. GRATISOGRAPHY

Daha küçük bir stok fotoğraf sitesi, ancak bazı standart olmayan resimler elde etmeye değer. Kendilerini ilginç ve yaratıcı olarak tanımlıyorlar – bu yüzden bir göz atın ve oldukça benzersiz bir şey bulabilirsiniz. İlginç veya sıradaışı şeyler istiyorsanız – bu tam size göre!

10. FOODIESFEED

Gıda veya sağlık ve sağlıklı yaşam hakkında yazıyorsanız, Foodiesfeed bir göz atmak için harika bir yerdir. Tüm ücretsiz stok fotoğrafları, herhangi bir online site için canlı renkte ve yüksek çözünürlükte.

Kayıt Olmaya Gerek Olan Siteler

12. PIXISTOCK

Her ay size gönderilen muhteşem stok fotoğrafları. Profesyonel stok fotoğraflarına sahip olmak, markanızı ve işinizi ayıracak!

13. IVORY MIX

Bültene üye olun ve 550’den fazla ücretsiz stok fotoğrafına anında erişin!

14. CANVA

Ücretsiz stok fotoğraflarına erişmek için bir Canva hesabınızın olması gerekir. Ücretsiz bir hesap oluşturduktan sonra, işletmenizin tüm yönleri için kullanabileceğiniz tonlarca yüksek kaliteli ücretsiz fotoğrafa erişebilirsiniz. (Bu blogda makale resimlerini bu siteden hazırlıyorum)

15. CREATIVE MARKET

Creative Market’in bültenine kaydolmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Her Pazartesi 6 ÜCRETSİZ yazı tipi, grafik ve / veya stok fotoğrafı gönderirler. Bu varlıklar sadece 1 hafta boyunca ücretsizdir, bu yüzden burada en iyinin en iyisini elde edersiniz.

16. ADOBE STOCK

Adobe Stock ücretsiz 30 günlük deneme sürümüne kaydolun ve bu ücretsiz ay içinde 10 ücretsiz stok resmi edinin. Adobe’nin bu ücretsiz stok görüntülerini, diğer stok fotoğraf sitelerinden çok farklı birçok harika fotoğraf olduğu için bazı yüksek öncelikli ürünler veya içerikler için kullanmanızı öneririz.

17. DEATH TO STOCK

Moda ya da güzellik blogcuları için de bazı harika moda stok fotoğrafları var.

 

Bu makaledeki bilgiler için Yolanda’nın Blogu‘dan faydalanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir