Teespring’de T-Shirt Nasıl Satılır?

Teespring, insanların t-shirt gibi öğeler oluşturmasını kolaylaştıran bir platformdur. Teespring kullanımı ücretsiz bir hizmettir. Bir ürün satıyorsa, bunun bir yüzdesini alırsınız. Teespring’i seviyorum çünkü para yatırmanıza gerek yok. Ayrıca, envanter veya önceden bir şeyler satın almak konusunda endişelenmenize gerek yok. Bugün size Teespring’e başlamanın ne kadar kolay olduğunu göstermek istiyorum.

Hesabını Oluştur

Teespring’i kullanmaya başlamak çok kolaydır. Bugün temellerin üzerinden geçeceğim. Ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunun yapılması 10 dakikadan az sürecektir. Hesabınızı oluşturduktan sonra, tasarımlarınızı yüklemeye başlabileceksiniz. (Bazı zamanlar yoğunluktan dolayı üye alımı kapanabiliyor !)

Tasarımı Yükle

Sağ üst köşede Start Designing‘e basıyoruz. Ve Apperal bölümünden istediğimiz kategoriyi seçiyoruz. Daha sonra tasarım alanına yönlendirileceksiniz. Tasarım alanı t-shirt’ü oluşturacağınız yerdir. T-shirt’ün solundaki kutuda metin girebileceğiniz bir yer vardır. Yazı tiplerini ve renkleri değiştirme olanağınız vardır. Diğer butondan resminizi, tasarımınızı ekleyebilirsiniz. Tasarım yüklendikten sonra kırmızı çizgiyi geçmeyecek şekilde boyutlandırın.

Ardından T-Shirt’ünüze uygun renk seçeneklerini belirleyin. Tüm renkleri seçmenizi önermem. Çizdiğiniz tasarıma hangileri uygunsa onları seçin.

Ve son olarak Fiyat belirlemek. Yeşil olan kısımda kazancınız gözüküyor. Fiyatta genelde otomatik olarak orada yazar. Artıp veya azaltabilirsiniz. Ben fiyat kısmına dokunmadan devam ediyorum.

Bir sonraki adımda farklı stiller ve tasarımlar var. Teespring, size daha fazlasını seçenek sunar. Tank üstleri, hoodies, v-boyunları, kılıflar, kupalar ve daha fazlası. Bu tasarımla tek tek tıklayarak ürün çeşidinize ekleme yapabilirsiniz. Mesela 1 of 7 diyor. 7 tasarımdan 1’ni kullanmışsınız. Tabi eklediklerinizi tek tek düzeltmek boyutlandırmak, renklerini seçmek ve fiyatlarını belirlemek zorundasınız.

Ardından başlık ve açıklama kısımları gelecek, bunları t-shirtünüzün tasarımına göre güzelce doldurun. İngilizce isim ve açıklama eklemeyi unutmayın. Ve Publish Listing‘e basın.

Artık T-Shirt tasarımınız yayında ve satışa hazır durumda.

Bu kadar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir