Teespring’de Mağaza Nasıl Açılır?

Teespring, insanların t-shirt gibi öğeler oluşturmasını kolaylaştıran bir platformdur. Teespring kullanımı ücretsiz bir hizmettir. Bir ürün satıyorsa, bunun bir yüzdesini alırsınız. Teespring’i seviyorum çünkü para yatırmanıza gerek yok. Ayrıca, envanter veya önceden bir şeyler satın almak konusunda endişelenmenize gerek yok. Bugün size Teespring’de mağaza nasıl açılır göstermek istiyorum.

İlk defa bu yazıya geldiyseniz, bir önceki yazımı okumanızı öneririm.

Mağaza Açmak

İlk yazımdaki adımlara uyarak ilk ürününüzü eklediyseniz, mağaza açmaya hazırsınız. Çünkü mağazaya ilk ürünü ekleyeceğiz. Başlayalım.

Sağ üstten mail adresinize tıklayıp, Storefronts‘a veya Anamenüden Storefronts‘a basıyoruz. Mağazamızın ismini yazıyoruz. Ve ardından Create Store‘ye basıyoruz.

Ardından gelen sayfada sol tarafta düzenlebileceğimiz butonlar geliyor.

  • Header: Mağaza ismini düzenleme. Veya mağaza ismi gözükmesin, sadece logo gözüksün diye seçebiliyoruz. Ardından mağaza üst kısmın rengini değiştirebiliyoruz. Logo eklediyseniz ona uyumlu bir renk seçin.
  • Banner: Mağazanıza 1600×200 boyutlarında bir banner ekleyebiliyorsunuz. Bu işi hızlıca Canva sitesinden halledebilirsiniz.
  • Products: Bu kısımda önceden yüklediğimiz tasarımları göreceğiz. Mağazamıza tıklandıktan sonra gözükecek olanları tek tek seçip, kaydedebilirsiniz.
  • About: Sosyal medya hesaplarınızı, internet adresinizi ekleyebilir, hakkınızda biraz açıklama yapabilirsiniz.
  • Settings: Bu kısımda oluşturmuş olduğunuz mağazanızı silebilirsiniz.

Unutmadan mesela birden fazla stilde tasarım yapıyorsunuz. Her stile ayrı bir mağaza açabilirsiniz. Mağazanız kaydolduktan sonra Storefronts‘a tekrar girin. Açmış olduğunuz isimdeki mağazanızı göreceksiniz. View Store diyerek mağazanızı görüntüleyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir